Showbiz

Camila Cabello do ta nderojë prejardhjen e saj me interpretimin në Shtëpinë e Bardhë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli latin i muzikës, Camila Cabello, planifikon ta nderojë prejardhjen e saj gjatë performancës në Shtëpinë e Bardhë.

Pop ylli 24-vjeçar do ta interpretojë një version më ndryshe të këngës, “I’ll Be Home for Christmas”, për një emision special televiziv dhe Cabello u ka ofruar fansave hollësi rreth asaj se çfarë mund të presin nga performanca e saj.