Showbiz

Suga, RM dhe Jin nga grupi “BTS” rezultojnë pozitivë me koronavirus

 

Tre anëtarë të grupit të njohur të muzikës K-Pop, “BTS”, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus menjëherë pas rikthimit në Korenë Jugore, kështu ka bërë të ditur agjencia e cila e menaxhon karrierën e tyre muzikore “Big Hit Music”.

Suga u diagnostikua me COVID-19 të premten derisa, RM dhe Jin, kishin rezultuar pozitiv të shtunën mbrëma në natën e Krishtlindjeve.