Showbiz

“The Afterparty” seriali i ardhshëm i aktores komike Tiffany Haddish

 

Tiffany Haddish, Dave Franco, Sam Richardson dhe Ilana Glazer, janë ndër yjet protagonistë të serialit të ti të titulluar, “The Afterparty”.

Projekti i ardhshëm i platformës “Apple TV+” i takon zhanrit mister dhe komedi dhe në të luajnë edhe aktorët tjerë të njohur, si Zoë Chao, Ike Barinholtz dhe Ben Schwartz.