Showbiz

Nicolas Cage pret fëmijë me bashkëshorten 30 vjet më të re

Foto: AP
 

Nicolas Cage dhe Riko Shibata janë duke i shtuar familjes një fëmijë.

Çifti është në pritje të fëmijës së parë, ka bërë të ditur për “People” një përfaqësues i tyre.