Showbiz

“Moonfall” filmi i ri i aktorëve Halle Berry dhe Patrick Wilson

 

Është publikuar traileri i parë i filmit të ardhshëm, “Moonfall”.

Ylli i kinematografisë, Halle Berry, në këtë projekt luan krahas aktorit Patrick Wilson and yllit të serialit “Game of Thrones”, John Bradley. Kurse filmi vjen me regji të Roland Emmerichit, i cili edhe e ka bashkëshkruar skenarin.