Showbiz

Jason Momoa e Lisa Bonet i japin fund lidhjes 16-vjeçare

Foto: AP
 

Një prej storieve më romantike të dashurisë në Hollywood ka mbaruar.

Jason Momoa dhe Lisa Bonet kanë lëshuar një komunikatë të përbashkët në llogarinë e tyre në Instagram të mërkurën, duke njoftuar për divorcin.