Showbiz

E dashura e Cristiano Ronaldos: Po jetoj ëndrrën time

 

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, e cila është me origjinë nga Spanja dhe ka qenë në një lidhje me yllin e Premier League që nga viti 2017 - ndihet "shumë mirënjohëse" për jetën e saj në Anglinë veriperëndimore, pasi dyshja u transferuan në një rezidencë luksoze së bashku.

Kur u pyet se si kishte ndryshuar jeta e saj që nga zhvendosja në Britaninë e Madhe nga Italia, ajo ka thënë se kur lëviz bashkë me familjen, ndihet gjithmonë rehat.