Showbiz

Mc Kresha ‘diss’ Don Xhonit në projektin e ri

 

Sot në emisionin Express në Kohavision ishte e ftuar gazetarja Shoqja Edonë, e cila ka komentuar showbizin vendor.

Mes shumë të pathënave u diskutua edhe albumi i ri i MC Kreshës dhe Lyrical Sonit, i titulluar "Muzika e Alltisë". Në këngën "Hotel Mahalla", disa rreshta mund t'i jenë kushtuar Don Xhonit, që në zhargonin e hip-hopit njihet si 'diss'.