Showbiz

Kanye West ishte i pranishëm në ditëlindjen e Chicagos falë Travis Scottit

 

Kanye West e ka falenderuar reperin Travis Scott, që ia ka dhënë adresën ku po mbahej festa e ditëlindjes së vajzës së tij Chicago.

Ylli 44-vjeçar i muzikës rep e ka bërë të ditur lajmin se falë mbëhtetjes që e ka gjetur tek Scotti dhe e dashura e tij, Kylie Jenner, ai pati mundësi të jetë i pranishëm në ditëlindjen e katërt të së bijës.