Showbiz

Adriana Matoshi shfaqet me shumë stil

 

Deputetja dhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi është shfaqur me shumë stil.

Ajo ka publikuar fotografi nga Tirana dhe shëndeti i saj tash është shumë mirë.