Showbiz

A ishin gabimet në kontratë shkak i distancimit të Era Istrefit në muzikë

 

Këngëtarja Era Istrefi ka kohë që është distancuar nga muzika. Së fundmi këtë e ka komentuar Robert Berisha në emisionin “Te Shoqja”.

Roberti dhe Era kanë qenë kunetër mes vete. Ai tha se Era është duke ardhur fuqishëm në muzikë më projekte të reja.