Showbiz

Genta Ismajli publikon sonte këngën e re

 

Genta Ismajli ka bërë të ditur se sonte në mesnatë, do të publikojë këngën e saj më të re, me videoklip.

Kënga titullohet “Bad Bitch” dhe pritet të publikohet në ora 23:59.