Showbiz

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë

 

Këngëtarja, Genta Ismajli ka disa ditë që është bërë nënë.

Ajo dhe i dashuri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali.