Showbiz

A do të bënte bashkëpunim Robert Berisha me Sinan Vllasaliun

 

Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Te Shoqja”, që transmetohet në KTV. Ai ka folur për shumë të pathënë nga jeta e tij private dhe profesionale.

I pyetur se a do të sjellë një bashkëpunim me Sinan Vllasaliun pas shumë kohës shkëputje nga muzika, ai u shpreh pro kësaj.