Showbiz

E bija refuzon nënën Nicole Kidman për filmat e saj

 

Vajzës së Nicole Kidman i pëlqen të krijojë filma- por jo që pjesë e tyre të jetë nëna e saj.

Aktorja e 'Being the Ricardos' - e cila ka dy fëmijë të rritur me ish-burrin Tom Cruise dhe Sunday, 13, dhe Faith, 10, me bashkëshortin Keith Urban – ka zbuluar se vajza e saj adoleshente ka bërë filmat e saj amatorë qëkur ishte tetë vjeç, mirëpo pavarësisht karrierës së saj të shkëlqyeshme, fituesja e “Oskarit” pranoi se vajza e saj nuk dëshiron ta përfshijë atë në projektet e saj.