Showbiz

Vdiq djali 26-vjeçar i aktores Regina King

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Djali i aktores dhe regjisores së famshme hollywoodiane, Regina King, ka vdekur në moshën 26-vjeçare.

51-vjeçarja King e konfirmoi lajmin për revistën “People”, duke treguar se djali i saj Ian Alexander Jr. të cilin e kishte me ish-bashkëshortin, Ian Alexander Sr., është vetëvrarë.