Showbiz

Ye dhe Julia Fox shënojnë paraqitjen e parë mbi qilim të kuq

 

Kanye West e shënoi paraqitjen e parë mbi qilim të kuq me të dashurën e re, Julia Fox, në kuadër të javës së modës në Paris.

Të dielën, reperi dhe aktorja e ndoqën së bashku sfilatën e markës “Kenzo”, e cila edhe e shënoi debutimin e japonezit Nigo si drejtori i ri kreativ i kësaj marke të njohur të modës.