Showbiz

Arbnora Ademaj feston ditëlindjen

 

Ish-miss Kosova, Arbnora Ademaj, tashmë është bërë pjesë e kinematografisë turke ku luan krahë aktorëve më të njohur në Turqi.

Dhe gjithë këtë sukses ajo e ka arritur me 33 vjet. Në fakt, ajo sot feston ditëlindjen.