Showbiz

Kim Kardashian dhe Julia Fox me stil të njëjtë

 

Kanye West duket se e pëlqen tipin e ngjashëm të gruas.

Dihet publikisht se reperi dhe ikona e modës ia kishte ndërruar komplet gardërobën ish-bashkëshortes, Kim Kardashian, kur çifti e filloi lidhjen në vitin 2012, duke ia larguar fustanet elegante dhe çantat e mëdha të markave të njohura për t’i hapur rrugë veshjeve më të hijshme dhe monokromatike, që ende ia përcaktojnë dukjen edhe sot e kësaj dite.