Showbiz

Mozzik dhe Elvana Gjata publikojnë “Ska”

 

“Ska”, titullohet kënga më e re e Mozzikut në bashkëpunim me Elvana Gjatën.

Kënga u publikua rreth 7 orë më parë dhe deri tani ka marrë mbi 150,000 shikime në YouTube.