Showbiz

Rina Balaj merr urime të shumta për ditëlindje

Foto: Rina Balaj/Instagram
 

Reperja nga Istogu, Rina Balaj, sot ka festuar ditëlindjen, duke mbushur 23 vjeç.

Këtë e bëri të ditur në rrjetin social Instagram, duke publikuar një fotosesion të realizuar. Ajo pranoi komente dhe urime të shumta, në mesin e tyre edhe kolegët ia uruan.