Showbiz

Brad Pitt nuk është në lidhje me Lykke Li

 

Brad Pitt ka krijuar vetëm miqësi me Lykke Li.

Pavarësisht një raportimi se aktori, 58-vjeç, është në lidhje me këngëtaren dhe modelen 35-vjeçare suedeze, një burim i afërt me Pitt thotë se Li është vetëm pjesë e "një grupi të madh miqsh artistikë me të cilët ai pëlqen të shoqërohet".