Showbiz

Ronaldo në Dubai me familje, Georgina shtatzënë ekspozon barkun

 

Cristiano Ronaldo po qëndron në Dubai, me familjen e tij të ngushtë, të dashurën Georgina Rodroguez, dhe katër fëmijët.

Ronaldo ka shpërndarë në llogaritë e tij në rrjetet sociale një fotografi, ku gjashtë anëtarët e familjes shihen së bashku derisa kalojnë kohë në njërin prej plazheve të Dubait.