Showbiz

Leonora Jakupi i këndon UÇK-së për pavarësi, publikon “Liria ka emër”

 

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka publikuar projektin e radhës në nder të pavarësisë së Kosovës.

Kënga titullohet “Liria ka emër” dhe gjithashtu është finalizuar me videoklip. Si çdo projekt tjetër i këngëtares, edhe ky është realizuar nga Max Production.