Showbiz

Brad Pitt padit Angelina Jolien pasi ajo shiti vreshtën ku ishin martuar

 

Brad Pitti ka paditur ish-bashkëshorten Angelina Jolie për shitjen e aksioneve të saj në vreshtin franceze që e patën blerë bashkë, raporton BBC.

Çifti e blenë vreshtin në Chateau Miraval më 2008 dhe u martuan gjashtë vjet më vonë aty.