Showbiz

Calvin Harris e paralajmëroi një koncert gjigant në Glasgow

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Producenti dhe DJ i famshëm skocez, Calvin Harris, e ka paralajmëruar një koncert të madh në stadiumin “Hampden Park” të qytetit Glasgow.

Përmes rrjeteve sociale, Calvini i ka ndarë disa hollësi rreth shout i cili do të zërë vend gjatë kësaj vere.