Showbiz

Jason Momoa vazhdon të jetë baba i përkushtuar

 

Aktori i njohur hollywoodian, Jason Momoa, i habiti fansat muajin e kaluar kur e bëri të ditur lajmin e ndarjes nga gruaja, Lisa Bonet, pas 17-vjetësh lidhje dhe afërsisht 5-vjetësh martesë.

Por të martën më 1 mars, Momoa e vërtetoi se familja vazhdon të jetë prioritet në jetën e tij, me ta ndjekur premierën e filmit “The Batman” në New York City së bashku me vajzën Lola dhe djalin Nakoa-Wolf.