Showbiz

Sandra Bullock e promovoi komedinë e re “The Lost City” në New York

 

Po vazhdon promovimi i filmit të ri hollywoodian që i takon zhanrit aksion, aventurë dhe romancë, “The Lost City”. Në premierën e radhës e cila zuri vend në New York, mbi qilim të kuq parakaluan yjet e këtij projekti, Sandra Bullock dhe Daniel Radcliffe.

Por, para gazetarëve të pranishëm në këtë ngjarje, aktorja e famshme amerikane Bullock tha se mendja po i rri diku tjetër, duke iu referuar luftës në Ukrainë.