Showbiz

Rita Ora nuk e refuzon idenë e shpërnguljes së përhershme në Australi

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Pop ylli botëror, Rita Ora, u takua me të dashurin e saj regjisor, Taika Waititi, në Australi. Dhe tani, këngëtarja 31-vjeçare thotë se nuk e refuzon idenë e shpërnguljes së përhershme atje, raportoi të hënën portali “Female”.

Në një intervistë të fundit për revistën “Harper’s Bazaar Australia”, Rita u pyet nëse do të zhvendosej për të jetuar në këtë shtet, me ç’rast u përgjigj: “Kush e di? Rikthimi në Australi nuk është i pamundur për mua. Unë vërtet e kam shijuar jetën këtu dhe kam krijuar miq të mirë. Kurrë mos thuaj kurrë. Definitivisht nuk është një ide të cilën do ta refuzoja”.