Showbiz

Kimi, artisti i ri nga Kosova që debuton në skenën amerikane

 

Këngëtari shqiptar që ka nisur karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kimi, në një bisedë direkte për emisionin Express të KTV-së të martën ka dhënë detaje për projektin e tij debutues, “Out of time”.

Ka thënë se i janë dashur vite pune deri në debutim, Kimi ka treguar për bashkëpunimin me producentët e njohur B Martin dhe Lil Eddie.