Showbiz

Keith Urban falënderon gruan e tij që e ka ndihmuar në betejën me alkoolin

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës country, Keith Urban, ka treguar se si gruaja e tij, Nicole Kidman, e ka ndihmuar ta luftojë varësinë nga alkooli dhe kokaina, raportoi të hënën portali “Yahoo Entertainment”.

Në një intervistë të re për gazetën “Sunday Times”, këngëtari australian foli hapur për rrugëtimin e tij drejt rikuperimit, i cili përfshinte periudha të shumta rehabilitimi dhe në fund inkurajimi nga gruaja e tij.