Showbiz

Post Malone dhe e dashura e tij misterioze në pritje të fëmijës së parë

 

Ylli 26-vjeçar i muzikës, Post Malone, dhe e dashura e tij prej kohësh, e cila mbetet e paidentifikuar për publikun, janë në pritje të një fëmije.

Këngëtari dhe reperi ka deklaruar se po ndihet më i lumtur se kurrë, me ta bërë publik lajmin së po bëhet baba për herë të parë.