Showbiz

Adele poston fotografi me të dashurin

 

Adele dhe Rich Paul duket të jenë shumë të dashuruar.

Këngëtarja e hitit “Easy on Me” ka postuar të mërkurën fotografi bashkë me të dashurin duke treguar se janë çift shumë i lezetshëm.