Showbiz

Kim Kardashian e befasuar që është pjesë e ballinës së revistës “Sports Illustrated”

 

Ylli televiziv, Kim Kardashian, nuk kishte menduar kurrë se do të përfshihej në ballinën e revistës “Sports Illustrated”, raportoi të martën portali “Female”.

Bukuroshja 41-vjeçare u fotografua e veshur me një palë rroba banje të brendit të themeluar nga ajo, “SKIMS”, në njërën prej katër ballinave të krijuara për numrin e ri të revistës së famshme e cila ndër vite i ka sjell disa prej fotografive më të bukura dhe më provokative të yjeve të showbizit.