Showbiz

I fejuari i Britney Spearsit u thotë fansave se do ta zgjerojnë familjen së shpejti

 

I fejuari i Britney Spearsit, Sam Asghari, thotë se çifti është duke i marrë gjërat me pozitivitet dhe po provon të ecë tutje me jetën, pas humbjes tragjike të fëmijës në javët e para të shtatzënisë.

Fundjavën e kaluar, çifti i fejuar e bëri publik lajmin se e ka humbur ‘foshnjën mrekulli’ në fillimet e shtatzënisë dhe tani, Sam i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i falënderuar fansat për mbështetjen që ua kanë dhënë në këtë periudhë të vështirë, si dhe i siguroi ata se ai dhe Britney do ta zgjerojnë familjen e tyre shumë shpejtë.