Showbiz

Publikohen pamjet e para të serialit “She-Hulk: Attorney at Law”

 

Platforma Disney+ ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm me serialet e bazuara në universin kinematik “Marvel”. Prej lansimit të serialit “WandaVision” në fillim të vitit 2020, projektet vijuese si, “Captain America”, “Loki” dhe “Hawkeye”, i kanë mbajtur fansat të zënë teksa prisnin lansimet e filmave të mëdhenj të bazuar në librat komik me superheronj.

Seriali “Moon Knight” sapo e përfundoi sezonin e parë dhe publiku është në pritje të lansimit të projektit “Ms. Marvel” në qershor të këtij viti. Një tjetër serial i cili vjen sivjet për adhuruesit e këtij zhanri është, “She-Hulk: Attorney at Law”, raporton portali “Collider”.