Showbiz

Andrea Bocelli do të performojë në dasmën e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

 

Muzika në dasmën e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker do të jetë e paharrueshme.

Andrea Bocelli do të përformojë në dasmën e çiftit të dielën në mbrëmje në Itali. Ai do të jetë i pranishëm në dasmë bashkë me gruan e tij, Victoria Bocelli, shkruan The People.