Showbiz

Kate Moss dëshmitare në rastin gjyqësor të aktorëve Depp dhe Heard

Foto: AP/Associated Press
 

Supermodelja e njohur britanike, Kate Moss, do të shërbejë si dëshmitare në rastin e vazhdueshëm gjyqësor ndërmjet aktorëve, Johnny Depp dhe Amber Heard.

Modelja 48-vjeçare ka qenë në lidhje dashurie me yllin hollywoodian nga viti 1994 deri më 1997, dhe tani ajo është gati të dëshmojë në seancën e së mërkurës, përmes një videolidhjeje.