Showbiz

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger bëhen sërish prindër

Foto: AP/Associated Press
 

Lajmet të mira për çiftin hollywoodian, Katherine Schwarzenegger dhe Chris Pratt. Autorja dhe aktori i famshëm e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë së bashku, raportoi të martën portali “BuzzFeed”.

Foshnja është vajzë dhe lajmin e gazuar ata kanë vendosur ta ndajnë menjëherë me fansat përmes rrjeteve sociale.