Showbiz

Pas pothuajse dy dekadash, i vjen fundi emisionit “The Ellen DeGeneres Show”

 

Episodi i fundit i emisionit “The Ellen DeGeneres Show” do të transmetohet në fund të javës, dhe prezantuesja e famshme bashkë me gruan e saj, Portia de Rossi, kanë filluar t’i bëjnë planet për të udhëtuar jashtë shtetit me disa miq të afërt, teksa Ellen po bëhet gati ta fillojë kapitullin e ri në karrierën e saj, raporton portali “Female”.

“Menjëherë pas transmetimit të finales së shout, Ellen, Portia dhe disa miq të afërt të tyre, përfshirë këtu vëllain e saj, Vance DeGeneres, do të udhëtojnë drejt Rwandas për ceremoninë e hapjes së kampit të saj dedikuar gorillave”, deklaroi një burim i afërt i çiftit për gazetën “The Sun”.