Showbiz

Modelja e famshme mohon se Johnny Depp e ka hedhur nga shkallët

Modelja e famshme mohon se Johnny Depp e ka hedhur nga shkallët
 

Kate Moss ka dëshmuar për tre minuta të mërkurën në gjyqin Johnny Depp-Amber Heard në SHBA, duke dhënë përgjigje për thashethemet se Deppi e kishte shtyrë atë nga shkallët kur ishin në lidhje dashurie në vitet ‘90.

Modelja 48-vjeçare i tha gjykatës se ajo dhe Deppi ishin në lidhje dashurie nga viti 1994 deri më 1998, shkroi “The Guardian” të mërkurën.