Showbiz

Dua Lipa dhe Calvin Harris publikojnë këngën “Potion”

 

Dua Lipa dhe Calvin Harris i kanë bashkuar sërish forcat për projekt të ri.

Këngëtarja nga Kosova dhe DJ i famshëm britanik, kanë publikuar të enjten, këngën e tyre më të re, të titulluar “Potion”.