Showbiz

“Një natë”, bashkëpunimi i ri i Capital T dhe Alban Skenderajt

 

“Një natë” titullohet kënga më e re e dyshes së njohur, Capital T dhe Alban Skenderaj. Projekti është publikuar të shtunën.

Dyshja është kujdesur për melodinë dhe tekstin.