Showbiz

Kanye West ndahet nga e dashura Chaney Jones

 

Ylli 44-vjeçar i muzikës rep, Kanye West, është ndarë nga e dashura e tij prej katër muajsh, Chaney Jones.

West dhe 24-vjeçarja Jones e filluan lidhjen në shkurt të këtij viti dhe nga atëherë janë parë disa herë së bashku në publik, më të afërt se kurrë. Por siç duket dyshja ka vendosur t’i jap fund kësaj romance pas rikthimit nga një udhëtim i gjatë në Japoni, raporton portali “Female”.