Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi po përgatiten për martesë

Foto: AP
 

Rita Ora dhe Taika Waititi janë duke planifikuar që të martohen, raportoi SocialBuzz të mërkurën.

Sipas mediumit, këngëtarja kosovare me famë botërore dhe regjisori australian po shpresojnë që të kurorëzohen sa më shpejt që të jetë e mundur.