Showbiz

Publikohet bashkëpunimi i Charlie Puth me Jungkookun e grupit BTS

 

Charlie Puth dhe anëtari i K-pop grupit “BTS”, Jungkook, kanë publikuar këngën e tyre të re, “Left and Right”.

Publikimi i “Left and Right” vjen vetëm një javë pasi dyshja treguan pak këngën në TikTok, pas një sërë thashethemesh se këngëtari amerikan do të bashkëpunonte me grupin e K-popit.