Showbiz

Arrestohet Don Xhoni, i sekuestrohet një revole

 

Është arrestuar në Prishtinë, reperi i njohur Don Xhoni.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 15:15, në rrugën “Tahir Zajmi” në Prishtinë pas kontrollit të detajuar ndaj reperit, ka arritur ta gjejë një revole “Zastava” dhe gjashtë fishekë.