Showbiz

“The Terminal List”, seriali i ri i aktorit Chris Pratt

 

Pas suksesit të jashtëzakonshëm që e arriti me filmin “Jurassic World: Dominion”,dhe performancës të shumëpritur në filmin e ardhshëm, “Thor: Love and Thunder”, aktori i njohur hollywoodian, Chris Pratt, rikthehet me një projekt të ri të zhanrit triler dhe aksion, “The Terminal List”.

Seriali i ardhshëm vjen i realizuar nga platforma digjitale “Amazon Prime Video”, dhe bazohet në romanin me të njëjtin emër të autorit, Jack Carr, raporton portali “TV Line”.