Showbiz

Millie Bobby Brown do të luajë në filmin e ri të vëllezërve regjisorë Russo

Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur britanike, Millie Bobby Brown, do të luajë në filmin e ri fantastiko-shkencor të Netflixit, që vjen i realizuar nga vëllezërit regjisorë, Anthony dhe Joseph Russo.

Nga publiku mbarëbotëror, ata më së miri njihen për regjinë e filmave, “Avengers: Endgame” dhe “Avengers: Infinity War”.