Showbiz

Rikthehet Cameron Diazi

 

Cameron Diaz do të paraqitet përkrah Jamie Foxxit në filmin e ri të Netflixit duke e kthyer aktoren e famshme nga pensionimi.

Foxx paralajmëroi filmin e ri, të titulluar “Back in Action” në një postim në twitter ku dëgjohej një thirrje audio mes tij, Diazit dhe Tom Bradyt, pensionimi i të cilit nga futbolli amerikan zgjati për 40 ditë.